kim jestem

Kilka słów o mnie

Kocham moja prace i wszystko, co z nią związane. Prowadzę szkolenia pod kątem artystycznym i technicznym, na których przekazuje moja wiedze. Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać i serdecznie zapraszam Cię do mojego licznego grona zadowolonych klientek.
+
Ukończonych kursów
+
Zadowolonych klientek
+
Kolorów lakierów
+
pomalowanych paznokci

Moja filozofia

moja misja

Drogie Panie, moje studio stylizacji paznokci Little My Nails w małej miejscowości Oirlo powstało z myślą o kobietach, które cenią w sobie styl, wdzięk i wyjątkowość. Aby czuć się wyjątkowo staramy się być perfekcyjne w każdym calu. Studio jest spełnieniem moich marzeń – miejscem gdzie dostaję skrzydeł i otwieram się na ludzi.
*
Specjalizuję się w: stylizacji paznokci metodą żelową, manicure, manicure hybrydowym oraz oferuję inne zabiegi związane z pielęgnacją dłoni. Moje ogromne doświadczenie jest stale uzupełniane poprzez naukę nowych metod, jakie nieustannie pojawiają się w świecie zdobienia paznokci.

Zapraszam, Dorota Lewczuk

Pozwól mi zadbać o swoje paznokcie, a przekonasz się, jak przyjemnie jest posiadać swojego własnego stylistę, eksperta w dziedzinie stylizacji paznokci.